Tane Yapı - Hakkımızda
Hakkımızda / Hakkımızda

Tarihçemiz

Tane Yapı Mad. İnş. Turizm San. ve Tic. Ltd. Şti. geçmişten gelen sektörel birikimin hayata geçirilmesi amaca 2010 yılında kurulmuş bir şirkettir.Yaşanabilir mekanlar sunabilmek adına çıktığımız bu yolda önceliklerimiz her zaman kalite ve güvendir. Çelik Mermer Yapı Tarım Hayvancılık San. ve Tic. Ltd. Şti'nde var olan kadromuzun iş deneyimleri, kendini sürekli geliştiren uzman kadromuz ile inşaat sektöründe yer almak için buradayız. İnşaat alanında da faaliyetlerimizi kaliteli ve yaşanabilir konut projelerimiz ile taçlandırmak üzere çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Vizyonumuz

İnsanlara yaşanabilir mekanlar sunan; kaliteli ve gözde projeler üreterek faaliyetleri ile adından söz ettiren bir şirket olmak için buradayız. Başarıya giden yolda değerlerinden taviz vermeyen, ilkeli bir yapıyla faaliyetlerini sürdüren bir şirket olarak varlığını her platformda hissettiren bir şirket olmak için buradayız.

Misyonumuz

İnşaat sektöründe günümüz modern teknolojileri ile üretim yapan, güvenilirliğini sürdüren, her açıdan kaliteli yapılar/konutlar ürettiği bilinen, herkesin konut edinmek veya inşaat projelerini hayata geçirmek için gönül rahatlığı ile başvurabileceği bir şirket olma misyonumuz ile faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Sektörde güvenin adı sloganıyla çıktığımız bu yolda güven esaslı çalışmalarımız ile adımızın geçtiği her ortamda insanların övgülerine mazhar olan bir şirket olma gayesiyle çalışmalarımızı kaliteden ve güvenden ödün vermeden sürdürmekteyiz.

Kalite Anlayışımız ve Çevre Politikamız

Faaliyetlerimizi sürdürürken asla taviz vermeyeceğimiz kalite anlayışımız ve çevreye duyarlı, doğa dostu projelere imza atmak için yapılması gereken tüm çalışmaları mümkün olduğunca kullanabilmek en büyük görevimizdir.

 
Ticaret Sicil Numarası  : 748274                         Bağlı Bulunduğu Oda  :  İstanbul Ticaret Odası                     Mersis No: 0819017962200016

Kayıtlı Sermayesi          : 1.000.000,00 TL                     Şirket Yönetimi  : Mücahit ALTAY (Y.Kurulu Başkanı)

                                                                                                                        Bayram ALTAY (Y.Kurulu Üyesi)

                                                                                                                        Asım AYDIN (Y.Kurulu Üyesi - İşletme Müdürü)

                                                                                                                        Eray ARSLAN (Y.Kurulu Üyesi - Koordinatör)

Tüm Hakları Saklıdır. © 2010 • Tane Yapı Mad. İnş. Tur. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Grup Şirketimiz: